Pielęgniarka anestezjologiczna/ Pielęgniarz anestezjologiczny - OIT i blok operacyjny

American Heart of Poland

Miejsce pracy
- , Drawsko Pomorskie

Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

  • umowę o pracę (jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia),
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilną, ciekawą pracę w miłej atmosferze z doświadczonym, życzliwym zespołem,
  • atrakcyjne, konkurencyjne zarobki.

Zakres obowiązków:

  • opieka nad pacjentem poddawanym znieczuleniu do zabiegów,
  • sprawowanie opieki nad pacjentem nieprzytomnym, w stanach zagrożenia życia w obszarze intensywnej terapii i ratownictwa medycznego,
  • przygotowanie stanowiska do znieczulenia,
  • przygotowanie Pacjenta do znieczulenia,
  • współpraca z lekarzem anestezjologiem
  • prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • dbałość o stanowisko pracy.

Oczekujemy:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • posiadany Kurs kwalifikacyjny, bądź specjalizację z Anestezjologii i Intensywnej Opieki Medycznej ( lub w trakcie).
  • posiadany kurs Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (lub w trakcie).
  • empatia i wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole.

Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych:

na adres e-mail kariera@ahop.pl