Pielęgniarka ZOL/Hospicjum Stacjonarne - Praca Dodatkowa, Zamieszkanie

NZ ZOZ WIGOR

Miejsce pracy
Kozietulskiego , Legionowo

Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor w Legionowie (województwo Mazowieckie, okolice Warszawy) zatrudni Pielęgniarki do ZOL/Hospicjum Stacjonarnego (możliwość zamieszkania).
Ośrodek mieści się przy ulicy Jana Kozietulskiego 9 w Legionowie (dogodny dojazd z Warszawy samochodem jak również Warszawską szybką koleją miejską - SKM - przeciwny kierunek dojazdu do większości osób dojeżdżających do pracy).
Firma istnieje od 24 lat i od 20 lat posiadamy kontrakt z NFZ.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy kontraktowej (samozatrudnienie) lub umowy zlecenia.
  • pracę w systemie dyżurowym, 12-sto (7-19,19-7) lub 24 godzinnym (7-7).
  • pracę dodatkową w systemie minimum 3 dyżury po 24h lub 6 dyżurów po 12h w miesiącu
Zakres zadań: podawanie leków, pobieranie krwi, prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej.
Ważne! Czynności pielęgnacyjne przy pacjentach są po stronie opiekunów.

Kwalifikacje niezbędne do podjęcia pracy:
  • wykształcenie Pielęgniarskie
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • empatia
  • sumienność
  • Doświadczenie w zawodzie jest mile widziane, ale niekonieczne. Jesteśmy otwarci na kandydatów, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową jako pielęgniarka/pielęgniarz.

Dodatkowym atutem jest:
- specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny z zakresu:
  • Opieki Długoterminowej,
  • Pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych,
  • Pielęgniarstwa Zachowawczego,
  • Pielęgniarstwa Rodzinnego,
  • Pielęgniarstwa Środowiskowego,
  • Pielęgniarstwa Środowiskowo-Rodzinnego,
  • Pielęgniarstwa Geriatrycznego,
  • Pielęgniarstwa Opieki Paliatywnej.
Dla pielęgniarek z dalszych rejonów Polski oferujemy możliwości zamieszkania (krótko lub długoterminowego). Doradzamy również w zakresie założenia własnej działalności gospodarczej (samozatrudnienie). Zapraszamy do kontaktu.

Aby aplikować, prześlij swoje CV na adres [email protected] lub wyślij sms o treści Pielęgniarka na numer 5.0.0. 0.5.8. 9.7.7. Oddzwonimy do Ciebie i omówimy szczegóły oferty. Dołącz do naszego zespołu i razem dbajmy o zdrowie i dobro naszych pacjentów!