meditalent

Pielęgniarka - Poradnia Rybnik

American Heart of Poland

(nie podano wynagrodzenia)
Miejsce pracy
. , Rybnik
Data rozpoczęcia
Od zaraz
Rodzaj zatrudnienia
nie podano

Opis

Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarka – Poradnia,

Miejsce pracy: Rybnik,

Oferujemy:

  • umowę o pracę (jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia),
  • pracę w systemie zmianowym z możliwością dopasowania grafiku do Twojej dyspozycyjności,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • pracę w interdyscyplinarnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilną, ciekawą pracę w miłej atmosferze z doświadczonym, życzliwym zespołem,

Zakres obowiązków:

  • praca w ramach świadczeń Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, punkcie pobrań oraz gabinecie zabiegowym (EKG, próby wysiłkowe, holtery)
  • przygotowywanie pacjenta do badań oraz nadzór nad dokumentacją medyczną,
  • prowadzenie edukacji i działań profilaktycznych.

Oczekujemy:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • mile widziane ukończone specjalizacje lub kursy kwalifikacyjne w dziedzinach pielęgniarstwa tj. pielęgniarstwo internistyczne, pielęgniarstwo kardiologiczne,
  • mile widziane kursy specjalistyczne dla pielęgniarek tj.: EKG, RKO,
  • empatia i wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole.

Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych:

na adres e-mail kariera@ahop.pl