meditalent

Pielęgniarka/Pielęgniarz - Zgierz, Łódzkie

e-work HR Company

65 pln / godz
Umowa o pracę
Miejsce pracy
ul. Narutowicza , Łódź

e-work Medical od ponad 20lat wspiera szpitale w zatrudnianiu personelu medycznego.
W związku z rozwojem struktur poszukujemy do stałej współpracy:

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Lokalizacja: Zgierz

Obowiązki:

  • Udzielanie pacjentom świadczeń pielęgnacyjnych, zapobiegawczych  diagnostycznych, leczniczych, zgodnie z kwalifikacjami, aktualną wiedzą medyczną, dostępnymi metodami i środkami, z zasadami etyki zawodowej ze szczególną starannością oraz przyjętymi standardami w oddziale,
  • Wykonywanie zleceń lekarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami, zajmowanym stanowiskiem, specyfiką komórki organizacyjnej świadczącej usługi medyczne,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • Aktualny kurs z zakresu krwiolecznictwa (Warunek Konieczny),
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie interny,
  • Obsługa komputera,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Współpraca w formie UZ lub B2B,
  • Możliwość wyboru pojedynczych dyżurów, zgodnie z dyspozycyjnością,
  • Stawkę 65 zł/h,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.