meditalent

Pielęgniarka /Pielęgniarz - punkt szczepień

American Heart of Poland

Miejsce pracy
c , Drawsko Pomorskie

Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHoP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.

Rozważasz relokację?
Dedykujemy indywidualny pakiet relokacyjny dla osób zamieszkujących pow. 300km:
  • jednorazowy dodatek na start w wysokości 12000 zł brutto
  • co miesiąc 1500zł brutto dodatku mieszkaniowego wypłacanego przez rok
Pielęgniarka /Pielęgniarz - Punkt szczepień Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie, Szpital im. Matki Teresy z Kalkuty
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie
Ogólny zakres obowiązków:
  • wykonywanie szczepień,
  • zamawianie preparatów i prowadzenie gospodarki magazynowej,
  • nadzór nad harmonogramami szczepień oraz kontakt z Pacjentami i ich opiekunami,
  • nadzór nad zapewnieniem prawidłowych warunków przechowywania szczepionek, prowadzenie dokumentacji medycznej w wersji papierowej i elektronicznej, prowadzenie wymaganej sprawozdawczości,
  • współpraca z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym.
Oczekujemy:
  • wykształcenie kierunkowe,
  • uprawnienia do wykonywania szczepień,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • rzetelność, odpowiedzialność, komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • spokojną pracę w małej poradni,
  • umowa o pracę/ umowa zlecenie/umowa kontrakt,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji.