meditalent

Pielęgniarka/Pielęgniarz - Oddział Neonatologiczny

American Heart of Poland

Miejsce pracy
. , Drawsko Pomorskie

Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie,

Oferujemy:
  • umowę o pracę (jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia),
  • pracę zmianową w oddziale o I stopniu referencyjności,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zadań i obowiązków w oddziale noworodkowym,
  • realizacja zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia oraz ich staranne wykonywanie,
  • staranne i bieżące dokumentowanie wykonywanych czynności pielęgnacyjnych, zleceń lekarskich,
  • przestrzeganie zasad aseptyki i antyseptyki, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oczekujemy:

  • wykształcenie kierunkowe, średnie zawodowe (mile widziane wyższe),
  • specjalizacja kierunkowa,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • kurs szczepień noworodka.

Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych:

na adres e-mail [email protected]