meditalent

Pielęgniarka ODDZIAŁ CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

e-work HR Company

70 pln / miesiąc
Kontrakt
Umowa o pracę
Miejsce pracy
70 , 70
Data rozpoczęcia
Od zaraz
Rodzaj zatrudnienia
Kontrakt, Umowa o pracę

Opis

Firma e-work HR Company Poland aktualnie prowadzi rekrutację do jednego z łódzkich szpitali na
ODDZIAŁ CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

Obowiązki:
  • Udzielanie kompleksowej opieki pielęgniarskiej pacjentom zgodnie z standardami zawodowymi.
  • Monitorowanie stanu pacjentów, podawanie leków oraz prowadzenie dokumentacji medycznej.
  • Współpraca z lekarzami i innymi członkami personelu medycznego w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom.
  • Edukacja pacjentów i ich rodzin w zakresie opieki zdrowotnej.
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • Minimum roczne doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Zaangażowanie, empatia i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy:
  • Współpraca w formie UZ lub B2B
  • Możliwość wyboru pojedynczych dyżurów, zgodnie z dyspozycyjnością
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Przyjazne środowisko pracy oraz możliwość pracy z doświadczonym zespołem

JEŚLI JESTEŚ DOŚWIADCZONĄ PIELĘGNIARKĄ, KTÓRA POSZUKUJE NOWYCH WYZWAŃ I CHCIAŁABY DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU, PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV. ZADZWONIMY I POROZMAWIAMY O OFERCIE PRACY !!!