meditalent

Pielęgniarka

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

8 000 - 15 000 pln / miesiąc
Kontrakt
Umowa o pracę
Miejsce pracy
Uzdrowiskowa , Jarosławiec
Data rozpoczęcia
Od zaraz
Rodzaj zatrudnienia
Kontrakt, Umowa o pracę

Opis

Zakres obowiązków:
  • Praca w przychodni POZ, w punkcie pobrań
  • Praca w punkcie szczepień (opcjonalnie
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku Pielęgniarstwo
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Doświadczenie w pracy w punkcie pobrań dla dorosłych i dla dzieci
  • Wykonywanie szczepień ochronnych dzieci i dorosłych (opcjonalnie)
  • Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy własnej oraz skrupulatność w realizacji codziennych zadań
Zalety podjęcia pracy w naszym Resorcie:
  • Atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
  • Praca bardzo rozwojowa ze względu na charakter Resortu m.in. turnusy rehabilitacyjne, kontrakt z NFZ
    Zapewniamy możliwość zakwaterowania