meditalent

Pielęgniarka chirurgii ogólnej oraz naczyniowej

e-work HR Company

70 pln / godz
Umowa o pracę
Miejsce pracy
Narutowicza , Łódź

Firma e-work HR Company Poland aktualnie prowadzi rekrutację do szpitala w Łodzi poszukuje Pielęgniarek na oddział chirurgii ogólnej oraz naczyniowej

Obowiązki:
  • udzielanie pacjentom świadczeń pielęgnacyjnych, zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych, zgodnie z kwalifikacjami, aktualną wiedzą medyczną, dostępnymi metodami i środkami, z zasadami etyki zawodowej ze szczególną starannością oraz przyjętymi standardami w oddziale
  • wykonywanie zleceń lekarskich zgodni
  • e z obowiązującymi procedurami, zajmowanym stanowiskiem, specyfiką komórki organizacyjnej świadczącej usługi medyczne
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • obsługa komputera
  • doświadczenie zawodowe w zakresie interny
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • współpraca w formie UZ lub B2B
  • możliwość wyboru pojedynczych dyżurów, zgodnie z dyspozycyjnością
  • stawka godzinowa 70,00 zł brutto
  • dyżury dzienne (7:00 - 19:00)

 JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANA/ ZAINTERESOWANY PROŚBA O APLIKACJE WRAZ Z CV.
ZADZWONIMY I POROZMAWIAMY O OFERCIE PRACY.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016)

Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/