Pielęgniarka anestezjologiczna/ Pielęgniarz anestezjologiczny - OIT i blok operacyjny

American Heart of Poland

Miejsce pracy
- , Drawsko Pomorskie

Opis

Oferujemy:

  • umowę o pracę (jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia),
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilną, ciekawą pracę w miłej atmosferze z doświadczonym, życzliwym zespołem,
  • atrakcyjne, konkurencyjne zarobki.

Zakres obowiązków:
·        opieka nad pacjentem poddawanym znieczuleniu do zabiegów,
·        sprawowanie opieki nad pacjentem nieprzytomnym, w stanach zagrożenia życia w obszarze intensywnej terapii i ratownictwa medycznego,
·        przygotowanie stanowiska do znieczulenia,
·        przygotowanie Pacjenta do znieczulenia,
·        współpraca z lekarzem anestezjologiem
·        prowadzenie dokumentacji medycznej,
·        dbałość o stanowisko pracy.

Oczekujemy:

·        wykształcenie kierunkowe,
·        aktualne prawo wykonywania zawodu,
·        posiadany Kurs kwalifikacyjny, bądź specjalizację z Anestezjologii i Intensywnej Opieki Medycznej ( lub w trakcie).
·        posiadany kurs Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (lub w trakcie).
·        empatia i wysoka kultura osobista,
·        dobra organizacja pracy własnej,
·        umiejętność pracy w zespole.