meditalent

Masażysta

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

7 500 - 10 000 pln / miesiąc
Kontrakt
Umowa o pracę
Miejsce pracy
Uzdrowiskowa , Jarosławiec
Rodzaj zatrudnienia
Kontrakt, Umowa o pracę

Opis

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie masaży m.in. klasycznych, relaksacyjnych w Spa i dziale rehabilitacji
  • praca w recepcji SPA
Wymagania:
  • wykształcenie min. technik masażysta
  • umiejętność sprzedaży produktów i usług
  • mile widziane kursy kosmetyczne
  • sumienność
  • dokładność
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • kreatywność i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • pogodne usposobienie oraz pozytywne nastawienie do klienta
  • dyspozycyjność w szerokim zakresie godzin pracy
Zalety podjęcia pracy w naszym Resorcie:
  • atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
  • praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju
Zapewniamy możliwość zakwaterowania