meditalent

Lekarz Pediatra

Cenrum Medyczne Bart-Med

10 000 - 30 000 pln / miesiąc
Kontrakt
Miejsce pracy
Kijowska , Bydgoszcz
Rodzaj zatrudnienia
Kontrakt

Opis

Opis stanowiska:
·       Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia
·       Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych

Wymagania
·       Posiadanie  specjalizacji z pediatrii
·       Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
·       Prawo wykonywania zawodu
·       Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych
·       Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu,
Oferujemy:
·       Stabilne warunki zatrudnienia
·       Elastyczne godziny pracy
·       Ciekawą i samodzielną pracę w zespole
·       Duże możliwości rozwoju zawodowego
·       Forma zatrudnienia i warunki płacy do uzgodnienia.