meditalent

Lekarz kardiolog, oddział wczesnej rehabilitacji kardiologicznej

American Heart of Poland

(nie podano wynagrodzenia)
Miejsce pracy
. , USTROŃ
Data rozpoczęcia
Od zaraz
Rodzaj zatrudnienia
nie podano

Opis

Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.

Uzdrowisko Ustroń to jeden z filarów działalności Grupy American Heart of Poland, która powstała ponad 21 lat temu właśnie w Ustroniu. Uzdrowisko łamie stereotyp typowego sanatorium. To wszechstronna i nowoczesna firma, w której nie tylko rehabilitujemy, ale także zapewniamy świetną bazę sportowo-zabiegową, zaplecze dla miłośników aktywności fizycznej, a nawet szczycimy się własną linią kosmetyków.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Stanowisko: Lekarz kardiolog, oddział wczesnej rehabilitacji kardiologicznej

Miejsce pracy: Uzdrowisko Ustroń,

Opis stanowiska:

Poszukujemy wykwalifikowanego Lekarza Kardiologa, który dołączy do naszego zespołu. Oferujemy stabilne zatrudnienie w placówce medycznej oraz możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za diagnostykę, leczenie i profilaktykę chorób sercowo-naczyniowych zgodnie z obowiązującymi standardami medycznymi oraz wymaganiami NFZ.

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie konsultacji kardiologicznych w ramach opieki specjalistycznej.
  • Diagnostyka i leczenie chorób serca i układu krążenia.
  • Interpretacja wyników badań diagnostycznych, takich jak EKG, echokardiografia, próby wysiłkowe itp.
  • Wdrażanie i monitorowanie planów leczenia pacjentów.
  • Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wymaganiami NFZ.
  • Udział w działaniach profilaktycznych i edukacyjnych skierowanych do pacjentów.

Wymagania:

  • Dyplom ukończenia studiów medycznych oraz aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Specjalizacja w dziedzinie kardiologii.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza kardiologa.
  • Znajomość aktualnych standardów leczenia chorób sercowo-naczyniowych.
  • Umiejętność interpretacji badań diagnostycznych związanych z kardiologią.
  • Znajomość systemu i wymagań NFZ dotyczących prowadzenia dokumentacji medycznej i rozliczeń.
  • Wysoka kultura osobista, empatia oraz umiejętność komunikacji z pacjentami.
  • Zaangażowanie w podnoszenie kwalifikacji zawodowych i aktualizowanie wiedzy medycznej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej placówce medycznej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach oraz konferencjach.
  • Pracę w zgranym i wspierającym zespole specjalistów.
  • Dodatkowe benefity, takie jak prywatna opieka medyczna, karta multisport.
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowego zatrudnienia.