meditalent

Lekarz kardiolog,

American Heart of Poland

200 - 300 pln / miesiąc
Kontrakt
Miejsce pracy
Jerzego , Bieruń
Rodzaj zatrudnienia
Kontrakt

Opis

Grupa American Heart of Poland S.A
. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

LEKARZ KARDIOLOG
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG,
elastyczne godziny pracy pracę zgodną z międzynarodowymi procedurami i standardami medycznymi związanymi z opieką nad Pacjentem; w tym w oparciu  o nowoczesne technologie telekardiologiczne,
dobrą organizację pracy (wsparcie personelu administracyjnego, pielęgniarek, kadry zarządzającej)
zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
możliwość rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

opieka nad Pacjentem,
dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce,
zaangażowanie i wsparcie w działalności o charakterze profilaktyczno-edukacyjnym.

Oczekujemy:

wykształcenie kierunkowe - lekarz z tytułem specjalisty/w trakcie specjalizacji
w zakresie kardiologii lub chorób wewnętrznych z uprawnieniami do przeprowadzania/opisywania badań typu holter, próby wysiłkowe, EKG serca,
aktualne prawo wykonywania zawodu,
empatia i wysoka kultura osobista,
dobra organizacja pracy własnej,
umiejętność pracy w zespole.

Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych:
na adres e-mail [email protected]