meditalent

Lekarz/ka Neurolog

PKP S.A.

Miejsce pracy
Zawiszy Czarnego , Katowice

Oddział Kolejowa Medycyna Pracy
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie specjalistycznych badań lekarskich dla potrzeb badań profilaktycznych pracowników
  • tworzenie, prowadzenie i zabezpieczanie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • obsługa dedykowanej poczty elektronicznej i systemów elektronicznych
  • przygotowywanie i udostępnianie danych dotyczących wykonania zadań na potrzeby statystyki medycznej

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe medyczne
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • przyjazne podejście do osób badanych

Oferujemy:
  • ciekawą, odpowiedzialną i samodzielną pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej renomie i pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenie lub B2B
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach

Zapraszam do kontaktu.