Meditalent logo

meditalent

Sanitariusz/Sanitariuszka w zespole DaVita w Kołobrzegu (Jedności)

DaVita Sp. z o.o.

(nie podano wynagrodzenia)
Miejsce pracy
Jedności Narodowej , Kołobrzeg
Data rozpoczęcia
Od zaraz
Rodzaj zatrudnienia
nie podano

Opis

O firmie: 

Nie jesteśmy po prostu firmą. Jesteśmy społecznością, która troszczy się o swoich pacjentów i siebie nawzajem najlepiej jak potrafi. W DaVita naprawdę nam na sobie zależy. Ponad 90% z nas mówi, że panuje tu świetna atmosfera. Koleżeńskość, nierzadko przyjaźń, adekwatne wsparcie, to coś, co każdy otrzymuje tu każdego dnia.

Opis stanowiska:

Szukamy osoby wrażliwej, którą cechuje wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole, zorientowanej na potrzeby drugiego człowieka (pacjenta), zwłaszcza w przypadku osób starszych i/lub niepełnosprawnych.
Jeżeli chcesz pomagać innym, a także sprawdzić się w tej roli - zapraszamy.
Doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy:

- unikatową kulturę organizacyjną wyrażoną słowami „najpierw społeczność, potem firma”
- możliwość nabierania wielu cennych doświadczeń zawodowych w wymagającej branży medycznej,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną przez kandydata formę,
- uznanie i satysfakcję z wykonywanej pracy,
- satysfakcjonujące wynagrodzenie.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Prosimy o umieszczenie w przesyłanym CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DaVita sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w zakresie wykraczającym poza zakres danych wskazanych w art. 22(1) Kodeksu pracy w celu realizacji niniejszego procesu”. Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszę o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DaVita sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.