meditalent

Rejestratorka medyczna

Anna Dental Clinic Sp. z o.o.

Miejsce pracy
Szeroka , Gdańsk

Anna Dental Clinic poszukuje rejestratorki medycznej, osoby miłej, pozytywnej i pełnej energii.

Obowiązki:

– rejestracja pacjentów i udzielanie informacji o zakresie świadczonych usług stomatologicznych,

– obsługa kasy fiskalnej i terminala,

– zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów.

Wymagania:

– wykształcenie co najmniej średnie,

– konieczna znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

– łatwość w nawiązywaniu kontaktów z pacjentami,

– podzielność uwagi,

– umiejętność pracy w zespole,

– dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym,

– prowadzenie dokumentacji,

  • mile widziana znajomość programu Estomed.

OFERUJEMY:

– pracę na pełny etat,

– pracę w młodym i przyjaznym zespole.

Forma zatrudnienia i pozostałe warunki do omówienia na spotkaniu rekrutacyjnym.