meditalent

Pracownik punktu pobrań

badaj.to

Miejsce pracy
Szpitalna , Sucha Beskidzka

badaj.to Sp. z o.o. to sieć laboratoriów medycznych, które od ponad 30 lat – pod marką Śląskie Laboratoria Analityczne i badaj.to – wykonują badania laboratoryjne Klientom indywidualnym oraz podmiotom leczniczym. Wśród naszych Kontrahentów znajdują się zarówno szpitale, przychodnie jak i gabinety specjalistyczne.

Aktualnie chcemy zatrudnić pracownika punktu pobrań (Pielęgniarka/Pielęgniarz, Położna/Położny) w Suchej Beskidzkiej.

Zadania na tym stanowisku:

 Pobieranie materiału biologicznego w nowoczesnym punkcie pobrań;

 Rejestracja Pacjentów;

 Dbałość o profesjonalną obsługę Pacjenta.

Proponujemy:

 Atrakcyjną, stałą stawkę wynagrodzenia oraz system premiowy;

 Profesjonalne szkolenia, które przygotują Cię do samodzielnej pracy;

 Elastyczną formę zatrudnienia zależną od Twoich preferencji: umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt;

 Dostosowany do Twoich możliwości czas pracy - możesz pracować 5 lub 6 dni w tygodniu, ale chętnie nawiążemy współpracę jeśli Twoja dyspozycyjność jest mniejsza;

 Miłą atmosferę i dużo uśmiechu każdego dnia;

 Zachęcający pakiet benefitów, w tym: wysokie zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie oraz Twojej najbliższej rodziny, program rekomendowania pracowników, możliwość uczestniczenia w inicjatywach dobroczynnych;

 Dla pracowników etatowych: karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, pakiety świadczeń socjalnych.

Od osób kandydujących oczekujemy:

 Aktualnych uprawnień do poboru materiału biologicznego;

 Wykształcenia na kierunkach pielęgniarstwo lub położnictwo;

 Komunikatywności i przyjaznego usposobienia;

 Skrupulatności i cierpliwości w realizacji codziennych zadań.

Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z RODO, jak opisano w "Klauzuli informacyjnej dla osób poszukujących pracy"- https://sla.pl/ochrona-danych-osobowych/

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.