meditalent

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Revital Medic Centrum Rehabilitacji

Miejsce pracy
Zławieś Wielka , Zławieś Wielka

REVITAL MEDIC to prężnie rozwijająca się sieć przychodni, która szuka do swojego zespołu osoby na stanowisko pielęgniarki/pielęgniarza, osoby rzetelnej oraz gotowej do pracy w zespole.

Miejsce pracy: POZ Zławieś Wielka

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zadań w POZ, wykonywanie badań specjalistycznych, szczepień ochronnych,

  • praca w punkcie pobrań i gabinecie zabiegowym,

  • przygotowywanie Pacjenta do badań, nadzór nad dokumentacją medyczną.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe, preferowane wyższe,

  • uprawnienia do wykonywania procedur pielęgniarskich,

  • doświadczenie w pracy w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza,

  • znajomość obsługi komputera,

  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,

  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej,

  • mile widziane ukończone kursy lub chęć ich rozpoczęcia : recept, EKG, szczepień ochronnych, pielęgniarstwo rodzinne lub równoważne,

  • Znajomość przepisów wymaganych w pracy pielęgniarki.

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,

  • pracę w systemie zmianowym – POZ,

  • szkolenia,

  • wolne soboty, niedziele i święta,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • miłą i życzliwą atmosferę w pracy,

  • wsparcie doświadczonych pracowników,

  • pracę w nowym budynku.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z zawartym dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Revital Medic („Monasti Rafał Drączkowski”) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".