Meditalent logo

meditalent

Pielęgniarka/Pielęgniarz

MEDIC CENTRUM Sp. z o. o.

5 500 - 6 399 pln / miesiąc
Umowa o pracę
Miejsce pracy
ul. Rydzowa , Łódź
Data rozpoczęcia
Od zaraz
Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę

Opis

Poradnia POZ na Teofilowie zatrudni pielęgniarkę/pielęgniarza do pracy w środowisku, na pełen etat lub ¾ etatu. Poszukujemy osoby cierpliwej, energicznej, życzliwej, empatycznej, komunikatywnej, a przede wszystkim lubiącej pracę z pacjentem.
 
Wykształcenie :
- preferowane średnie medyczne, z aktualnym prawem wykonywania zawodu
- ukończony kurs w dziedzinie pielęgniarstwa środowiskowego lub środowiskowo- rodzinnego, lub trakcie odbywania  takiego kursu
-  mile widziany kurs EKG, kurs szczepień
 
Opis stanowiska:
Oferujemy pracę w charakterze pielęgniarki POZ , głównie w terenie, okresowo w zależności od  kwalifikacji i potrzeb, w gabinecie zabiegowym lub punkcie szczepień(sporadycznie)
Praca w od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy , system pracy zmianowy, z przewagą pracy w godzinach porannych, czas pracy 7,35.
Do zadań wybranej osoby będzie należała  opieka nad zadeklarowanym pacjentem,  realizacja zleceń lekarza POZ w zakresie świadczeń diagnostycznych, leczniczych, profilaktycznych, pielęgnacyjnych i rehabilitacyjnych, głównie w domu pacjenta, ścisła współpraca z lekarzem, prowadzenie  w należyty sposób obowiązującej dokumentacji medycznej, praca z wykorzystaniem komputera i dedykowanego oprogramowania, obsługa pacjenta. Stanowisko wymaga umiejętności pracy samodzielnej i indywidualnej, ze wsparciem pozostałych członków zespołu.
 
Oferujemy:
- umowę o pracę
- pracę w rodzinnej, działającej od ponad 20 lat poradni, cenionej wśród mieszkańców osiedla
- wynagrodzenie, w zależności od kwalifikacji i wymiaru etatu od 5500 do 6400,00 zł netto ( na    rękę)
- szkolenia w zakresie obowiązującego oprogramowania
- szkolenia w zakresie podnoszenia poziomu wiedzy i kompetencji, zależne od  zgłaszanych potrzeb
- stopniowe wdrożenie do zadań na stanowisku
- pracę w  zgranym, życzliwym zespole
- wsparcie w organizacji pracy – współpraca z rejestracją
- dopłatę do karty Multisport dla chętnych
 

Osoby zainteresowane współpracą z naszą firmą prosimy o przesłanie dokumentu CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych związane z procesem rekrutacji na nasz adres mailowy dostępny po kliknięciu w przycisk "aplikuj teraz". W przypadku dodatkowych pytań również zapraszamy do kontaktu mailowego.