Meditalent logo

meditalent

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie

(nie podano wynagrodzenia)
Miejsce pracy
Saska , Warszawa
Data rozpoczęcia
Od zaraz
Rodzaj zatrudnienia
nie podano

Opis

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie szuka pielęgniarki/pielęgniarza, położnej lub ratownika medycznego do Zespołu Ekipowego.

Praca w Zespole Ekipowym polega na administracyjnej obsłudze oraz poborze krwi podczas akcji krwiodawstwa organizowanych poza siedzibą RCKiK, a także w siedzibie przy ul. Saskiej.

Proponujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

CV prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Do CV prosimy załączyć poniższą treść zgody ze wskazaniem stanowiska, na które kandydat aplikuje.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych (CV, list motywacyjny,) przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie (03-948) przy ul. Saskiej 63/75, na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji na stanowisko …………..”

Jeżeli kandydat wyraża zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, prosimy o załączenie dodatkowej treści zgody w brzmieniu określonym poniżej:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych (CV, list motywacyjny,) przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie (03-948) przy ul. Saskiej 63/75, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

CV nie zawierające żadnej z wyżej wymienionych zgód będzie niezwłocznie usuwane.