meditalent

Pielęgniarka/pielęgniarz POZ

BetaMed

Miejsce pracy
Racławicka , Chorzów

Opis

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa opieka pielęgniarska w ramach POZ
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie pielęgniarskie
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • doświadczenie w pracy w zawodzie
  • specjalizacje lub kursy kwalifikacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa środowiskowego, rodzinnego, środowiskowo-rodzinnego, przewlekle chorych i niepełnosprawnych, pielęgniarstwa zachowawczego lub z opieki długoterminowej
  • kurs EKG
  • kurs specjalistyczny szczepień
  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • cierpliwość i życzliwe nastawienie
  • komunikatywność i otwartość
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • praca na etat w pełnym wymiarze godzin lub w ustalonych godzinach (praca dodatkowa)
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku
  • przyjazne środowisko pracy