Meditalent logo

meditalent

Pielęgniarka/ Pielęgniarz/ Pielęgniarka endoskopowa/ Pielęgniarka operacyjna

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy

(nie podano wynagrodzenia)
Miejsce pracy
Wawelska , Warszawa
Data rozpoczęcia
Od zaraz
Rodzaj zatrudnienia
nie podano

Opis

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy to największa placówka onkologiczna w Polsce, aktywnie prowadząca badania nad rozwojem metod leczenia Pacjentów onkologicznych, kształcąca nowe kadry medyczne i naukowe w tym kierunku, współpracująca z zagranicznymi placówkami i instytutami zajmującymi się tematyką profilaktyki i walki z nowotworami. Misją Instytutu jest tworzenie nowej wiedzy w dziedzinie onkologii i standardów postępowania w celu przeciwdziałania chorobom nowotworowym i leczenia Pacjentów. W realizacji celów Instytut opiera się zarówno na nowoczesnych technologiach i metodach badawczych, jak i na wysoko wykwalifikowanych i odpowiedzialnych pracownikach i zaangażowanej kadrze naukowej.

Zapraszamy Wszystkich, którzy chcą rozwijać się i podnosić swoje kwalifikacje do podjęcia pracy w NIO-PIB na stanowisku: Pielęgniarka/ Pielęgniarz/ Pielęgniarka endoskopowa/ Pielęgniarka operacyjna.

Oferujemy zatrudnienie w niniejszych jednostkach: Bloku operacyjnym, w Klinikach / Zakładach / Oddziałach i Przychodni Instytutu.

Chcemy zaoferować:

  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego;

  • Przyjazne środowisko pracy;

  • Świadczenia wynikające z zakładowego regulaminu świadczeń socjalnych.

Oczekiwania względem kandydata:

  • Wykształcenie pielęgniarskie;

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu;

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • Sumienność i dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dyspozycyjność.

Jeżeli chcesz brać udział w realizacji misji Instytutu, zapraszamy do złożenia aplikacji (CV) w wersji elektronicznej na adres e-mail: [email protected] wpisując w temacie maila: „praca pielęgniarka”. W treści wiadomości proszę wskazać miejsce, którym są Państwo zainteresowani.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami/kami

Prosimy o zawarcie w przesyłanej aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę Narodowemu Instytutowi Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie – Państwowemu Instytutowi Badawczemu z siedzibą w Warszawie ul. W.K. Roentgena 5 na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji na oferowane stanowisko.”