Meditalent logo

meditalent

Pielęgniarka/Pielęgniarz - Oddział Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Śremie

(nie podano wynagrodzenia)
Miejsce pracy
Promenada , Śrem
Data rozpoczęcia
Od zaraz
Rodzaj zatrudnienia
nie podano

Opis

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Śremie zatrudni pielęgniarkę/pielęgniarza do pracy w Oddziale Pielęgnacyjno-Opiekuńczo Psychiatryczny.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe lub średnie zawodowe w kierunku pielęgniarstwo,

  • mile widziane: specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego lub opieki długoterminowej lub w trakcie ww. specjalizacji.

OBOWIĄZKI:

  • wykonywanie zabiegów pielęgniarskich,

  • opieka nad pacjentem według najnowszych standardów pielęgnacyjnych przy współudziale i pomocy ze strony opiekunów medycznych,

  • dwuzmianowy system pracy.

OFERUJEMY:

  • forma zatrudnienia według preferencji: umowa o pracę, kontrakt, umowa zlecenie,

  • konkurencyjne zarobki,

  • świadczenia socjalne,

  • szkolenia zawodowe.

Aplikacje prosimy składać drogą elektroniczną na adres: [email protected],

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informuje Pana/Panią, że:

Administratorem przetwarzanych Pana/ Pani danych osobowych jest: Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Śremie, ul. Promenada 7, Śrem

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) celem realizacji procesu rekrutacyjnego. Podanie danych nie jest obowiązkowe, brak podania danych osobowych powoduje wstrzymanie procesu rekrutacyjnego; Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny związany z rekrutacji. Dane nie będą przekazywane poza granicę, do organizacji międzynarodowych oraz użyte do profilowania. Posiada Pan/ Pani prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych; Kontakt do Inspektora Ochrony Danych w Zakładzie: [email protected] w sekretariacie Zakładu.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko pielęgniarki /pielęgniarza w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Śremie.

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie”.