meditalent

Pielęgniarka/Pielęgniarz do ośrodka badań klinicznych

Synexus Polska

Miejsce pracy
Głogowska , Poznań

Synexus Polska Sp. z o.o. – do ośrodka badań klinicznych w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko: PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ

Synexus jest światowym liderem w zakresie wykonywania badań klinicznych, posiadającym międzynarodową sieć dedykowanych ośrodków medycznych. Synexus Polska Sp. z o.o. posiada 8 centrów medycznych i dynamicznie się rozwija. Obecnie do naszego nowego ośrodka w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy;

  • Elastyczną formę współpracy w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów;

  • Zatrudnienie na pełny etat.

W zamian oczekujemy:

  • Wykształcenia z zakresu pielęgniarstwa;

  • 1-2 – letniego doświadczenia pracy w publicznych lub prywatnych przychodniach, szpitalach;

  • Bardzo dobrej organizacji pracy;

  • Optymizmu, uśmiechu i chęci niesienia pomocy;

  • Znajomości języka angielskiego;

  • Doświadczenie w branży badań klinicznych będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • Realizowanie zabiegów pielęgniarskich zgodnie ze wskazaniami lekarza;

  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną uczestnika badania klinicznego;

  • Współpraca z monitorami badań klinicznych.

Zapraszamy do zgłaszania się przez link lub przesłanie swojego CV bezpośrednio na adres: [email protected]

wpisując w tytule wiadomości: Research Nurse – POZNAŃ