meditalent

Pielęgniarka/Pielęgniarz

DaVita

Miejsce pracy
Dąbrowskiego , Katowice

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Pielęgniarza/Pielęgniarki do pracy w Katowicach, Pszczynie lub w Żorach.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę/Umowę Zlecenie/Kontrakt oraz wysokość wynagrodzenia pozostającą do negocjacji.

Opis stanowiska:

  • opieka nad pacjentami stacji dializ;

  • przygotowanie i prowadzenie zabiegów hemodializy.

Pragniemy zaoferować:

  • unikatową kulturę organizacyjną wyrażoną słowami „najpierw społeczność, potem firma";

  • możliwość nabierania wielu cennych doświadczeń zawodowych w wymagającej branży medycznej;

  • programy EAP oraz inne wspierające dobrostan naszych koleżanek i kolegów;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną przez kandydata formę;

  • uznanie i satysfakcję z wykonywanej pracy;

  • elastyczny czas pracy (dla wybranych stanowisk).

Pracodawca wymaga:

  • wykształcenia min. średniego medycznego - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo;

  • komunikatywności i empatii w pracy z pacjentami;

  • posiadania aktualnego prawa wykonywania zawodu; umiejętności pracy w zespole;

  • gotowości do podejmowania wyzwań;

  • mile widziane doświadczenie w nefrologii i dializoterapii.