meditalent

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Medicover

Miejsce pracy
Aleja Rzeczypospolitej , Warszawa

Opis

Zadania i cele

· praca na oddziale wewnętrznym, odpowiednio dobranym pod względem Twojego doświadczenia i predyspozycji

Wymagania

· aktualne prawo wykonywania zawodu

· kurs przetaczani krwi i jej składników i EKG – każdy dodatkowy będzie dużym atutem

· kurs lub specjalizację z dziedziny medycyny, której odpowiada twoje doświadczenie

· doświadczenie w pracy na oddziale szpitalnym – mile widziane

· chęci do nauki i rozwoju w pracy w placówce prywatnej

Warunki zatrudnienia

· nowoczesne miejsce pracy, stale wzmacniające swoje standardy

· formę współpracy dogodną dla Ciebie – umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt gospodarczy

· elastyczny czas pracy, praca w trybie zmianowym 12-godzinnym

· finansowanie kursów specjalistycznych przez Medicover

· dobrą organizację pracy, wspieraną przez Opiekunów Medycznych