Doświadczona Pielęgniarka Oddziałowa - Oddział Hospicjum / ZOL

NZOZ WIGOR

15 000 pln / miesiąc
Kontrakt
13 000 pln / miesiąc
Umowa o pracę
Miejsce pracy
Kozietulskiego , Legionowo
Rodzaj zatrudnienia
Kontrakt, Umowa o pracę

Doświadczona Pielęgniarka Oddziałowa - Oddział Hospicjum / Zakład opiekuńczo-leczniczy dla dorosłych pacjentów wentylowanych mechanicznie (z respiratorami)

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor, renomowany ośrodek medyczny z 21-letnim doświadczeniem, poszukuje doświadczonej i zaangażowanej osoby na stanowisko Pielęgniarki Oddziałowej do pracy na Oddziale Hospicjum oraz w zakładzie opiekuńczo-leczniczym dla dorosłych pacjentów wentylowanych mechanicznie.Lokalizacja: ul. Jana Kozietulskiego 9, Legionowo, województwo Mazowieckie.

O Nas:
 Jesteśmy placówką medyczną z ponad dwudziestoletnią historią, cenioną za opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie. Posiadamy stały kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia od 17 lat.

Zakres Obowiązków:
  • Monitorowanie stanu zdrowia pacjentów.
  • Współpraca z lekarzami w zakresie leczenia pacjentów w ciężkim stanie zdrowia.
  • Nadzór i kontrola pracy pielęgniarek odcinkowych i opiekunów medycznych.
  • Organizacja pracy oddziału oraz zaopatrzenie w leki i inne zaopatrzenie medyczne.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Doświadczenie w pracy na oddziałach anestezjologii i intensywnej terapii, salach intensywnego nadzoru (sale "R"), oddziałach neurologii, neurochirurgii, kardiologii, chorób wewnętrznych (interny), pulmonologii.
  • Znajomość zasad organizacji/funkcjonowania oddziału i inicjatywa we wdrażaniu potrzebnych rozwiązań.
  • Posiadanie dodatkowych kwalifikacji, takich jak kursy specjalizacyjne i/lub kursy kwalifikacyjne oraz specjalizacje pielęgniarskie.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Odpowiedzialność, kreatywność, rzetelność, zaangażowanie.

Oferujemy:
  • Praca w pełnym wymiarze godzin, w dni powszednie, od godziny 8:25 do 16:00.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięcznie na umowie o pracę lub B2B.

Aplikacja:
Jeśli spełniasz powyższe kryteria i masz pasję do pracy w obszarze opieki zdrowotnej, dołącz do naszego zespołu! Aby aplikować, prosimy przesłać swoje dokumenty aplikacyjne na adres e-mail: [email protected], albo skorzystaj z poniższego formularza!