meditalent

Pielęgniarka - Oddział Chorób Wewnętrznych - Warszawa

Warszawski Szpital Południowy Sp. z o.o.

Miejsce pracy
Rtm. W. Pileckiego , Warszawa, Ursynów

Warszawski Szpital Południowy to nowoczesna, przyjazna i funkcjonalna placówka lecznicza zaliczana
do jednych z najnowocześniejszych w Polsce.
Zastosowane tu rozwiązania i technologie wyróżniają się wysokimi standardami medycznymi
i gwarantują pacjentom najwyższe bezpieczeństwo świadczeń medycznych i komfort pobytu oraz obsługi.
Szpital Południowy został w całości zinformatyzowany, a racjonalizowanie kosztów gwarantuje właściwe wykorzystanie środków publicznych.

Poszukujemy pielęgniarek do pracy w ramach Oddziału Chorób Wewnętrznych oraz innych oddziałów szpitalnych.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • opieka nad pacjentami z należytą starannością, zgodnie
    z zasadami etyki zawodowej, przepisami, poszanowaniem praw pacjenta, dbałością o jego bezpieczeństwo, wykorzystując wskazania aktualnej wiedzy medycznej;
  • wykonywanie zleceń lekarskich zapisanych
    w dokumentacji medycznej;
  • informowanie pacjentów o ich prawach

Wymagania:
  • ukończone studia pielęgniarskie (lub w starszym trybie liceum medyczne);
  • aktualne Prawo Wykonywania Zawodu;
  • doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki;
  • specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • dowolną formę zatrudnienia (etat, umowa zlecenie, kontrakt b2b);
  • pracę w nowej, dynamicznie rozwijającej się placówce;
  • możliwość wykupienia karty MS na atrakcyjnych warunkach;
  • możliwość wykupienia prywatnej opieki medycznej dla Pracowników i członków rodziny;
  • możliwość skorzystania z ZFŚS (przy umowie o pracę);
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • długotrwałą współpracę i komfortowe warunki pracy;
  • możliwość korzystania z parkingu w budynku szpitala w atrakcyjnej cenie.