meditalent

Pielęgniarka instrumentariuszka na bloku operacyjnym

Grupa Avimed Sp. z o.o.

Miejsce pracy
Gliwicka , Katowice

Opis

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia

Wymagania pracodawcy:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki;

  • Kurs kwalifikacyjny i/lub specjalistyczny z zakresu pielęgniarstwa operacyjnego;

  • Umiejętność współpracy w zespole, zaangażowanie, samodzielność, dobra organizacja pracy.

Opis stanowiska:

• Praca w zespole Bloku operacyjnego;

• Sprawowanie wysokospecjalistycznej opieki pielęgniarskiej;

Główne zabiegi: urazowo - ortopedyczne, pozostałe z zakresu : chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, neurochirurgii, urologii;

• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej;

• Dbanie o prawidłową i bezpieczną eksploatację urządzeń medycznych;

• Praca zmianowa.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt mailowy z placówką.