meditalent

Optometrysta/Optometrystka

Medicover

Miejsce pracy
Malczewskiego , Szczecin

Opis

Zadania i cele

  • wykonywanie badania wzroku pod dobór okularów i soczewek kontaktowych,

  • doradzanie odpowiedniej korekcji dostosowanej do oczekiwań i potrzeb pacjenta,

  • badania wzroku dzieci po cyklopedii wykonanej przez okulistę oraz dobór soczewek kontaktowych,

  • stosowanie standardów obsługi klienta zgodnie z wymogami firmy.

Wymagania

Zatrudniamy osoby z dyplomem w zakresie optometrii (numer optometrysty jest dodatkowym atutem) posługujące się językiem angielskim, umożliwiającym swobodną komunikację z pacjentem. Doceniamy też osoby, które komunikują się w języku niemieckim.​​

Warunki zatrudnienia

  • zatrudnienie na cały etat w nowoczesnym salonie optycznym w centrum miasta,

  • pracę od poniedziałku do piątku, a także w jedną/dwie soboty w miesiącu, zmiany 8-godzinne,

  • korzystny system premiowy,

  • benefity (opieka medyczna w Medicover, platforma benefitowa),

  • gabinet wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do badań,

  • rozbudowany program szkoleń,

  • dostęp do platformy e-learningowej, która pomoże dalej rozwijać znajomości języka angielskiego,

  • program poleceń wewnętrznych – otrzymuj premie za polecenia znajomych do pracy,

  • współpracę z wciąż rozwijającą się firmą medyczną, która daje gwarancję stałości zatrudnienia.

Zapraszamy do wysyłania ofert po kliknięciu: "Aplikuj Teraz".