meditalent

Optometrysta/Optometrystka

Medicover

Miejsce pracy
Pomorska , Łódź

Opis

Zadania i cele

  • wykonywanie badania wzroku pod dobór okularów i soczewek kontaktowych,

  • doradzanie odpowiedniej korekcji w stosunku do oczekiwań pacjenta,

  • stosowanie standardów obsługi klienta zgodnie z wymogami firmy.

Wymagania

Zatrudniamy osoby z Numerem Optometrysty. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z pacjentem.

Warunki zatrudnienia

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie na cały etat lub mniejszą część etatu (w ramach pracy dodatkowej),

  • możliwość pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz wybrane soboty 8:00-14:00,

  • atrakcyjny system motywacyjny,

  • benefity (opieka medyczna w Medicover, platforma benefitowa),

  • rozbudowany program szkoleń sprzedażowych, produktowych i medycznych,

  • wsparcie rozwoju zawodowego.