meditalent

Opiekun medyczny w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym

BetaMed

Miejsce pracy
Racławicka , Chorzów

Opis

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa opieka i wspieranie pacjentów przebywających w warunkach lecznictwa stacjonarnego
  • pomoc w wykonywaniu czynności higienicznych
  • opieka nad chorym ściśle według zaleceń lekarza
  • wsparcie podczas rehabilitacji
  • towarzyszenie i wspieranie podopiecznych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu: opiekun medyczny
  • świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie oraz dyplom zawodowy (lub potwierdzający kwalifikacje zawodowe)
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie opiekuna
  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • życzliwe podejście do pacjenta i cierpliwość
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

  • pracę stałą w pełnym wymiarze czasu lub dodatkowe dyżury
  • umowę zlecenie z perspektywą zatrudnienia na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku w przyjaznym zespole