meditalent

Opiekun medyczny

EMC Instytut Medyczny

Miejsce pracy
Adama Mickiewicza , Piaseczno

Poszukujemy opiekuna medycznego do Szpitala św. Anny w Piasecznie.

Do zadań na tym stanowisku należy:

  • pomoc pielęgniarce przy pielęgnacji i transporcie pacjentów,

  • opieka nad pacjentem - udzielanie świadczeń opiekuńczych oraz higieniczno-sanitarnych,

  • współpraca z pozostałym personelem medycznym.

Oferujemy

  • stabilne warunki pracy,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • elastyczny grafik,

  • wdrożenie w zakres obowiązków,

  • przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych,

  • możliwość pracy w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie.

Wymagania

  • wykształcenie w zawodzie opiekuna medycznego lub odbywanie edukacji w tym zakresie,

  • mile widziane doświadczenie w pracach opiekuńczych,

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w link poniżej.