meditalent

Opiekun medyczny

CENTRO MEDICA sp. z o.o.

5 500 - 6 500 pln / miesiąc
Umowa o pracę
Miejsce pracy
- , Bydgoszcz

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Do zadań będzie należała współpraca z Koordynatorem Medycznym, pod jego nadzorem wykonywanie usług IONM w szpitalach,
  • samodzielna obsługa sprzętu medycznego i prowadzenie dokumentacji medycznej.

Oferta jest kierowana do osób samodzielnych, sumiennych, wykonujących zadania zgodnie z procedurami, otwartych na nowe wyzwania, posiadających zdolność działania w sytuacjach stresowych, potrafiących komunikować się i współpracować z innymi grupami wykonującymi zawody medyczne na bloku operacyjnym

Nasze wymagania

  • aktywne prawo jazdy,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i branżowym,
  • zainteresowanie nowoczesnym sprzętem medycznym (doświadczenie w pracy na chirurgicznym bloku operacyjnym będzie dodatkowym atutem).