Meditalent logo

meditalent

Lekarz POZ - Katowice

Jutro Medical

200 pln / godz
Kontrakt
Miejsce pracy
Gliwicka , Katowice
Data rozpoczęcia
Od zaraz
Rodzaj zatrudnienia
Kontrakt
Aplikuj Teraz

Opis

O nas
Jesteśmy Jutro Medical – siecią przychodni POZ oferujących wizyty refundowane przez NFZ. Stworzyliśmy własny system do obsługi pacjentów, który tworzony był z lekarzami praktykami, nie teoretykami. Z jego wykorzystaniem eliminujemy problemy, z którymi spotykasz się na co dzień: długie kolejki pod gabinetem czy mnóstwo dokumentacji papierowej. Stawiamy na nowoczesne przychodnie i gabinety. 

Przychodnie Jutro Medical
Nasze przychodnie znajdują się w Warszawie (3 placówki), w Krakowie, w Gdańsku, we Wrocławiu, w Łodzi, w Białymstoku, w Poznaniu oraz w Lublinie, a już wkrótce także w Katowicach.

Czym będziesz się zajmować?
Jako Lekarz w Jutro Medical będziesz obsługiwać pacjentów stacjonarnie oraz online – za pomocą chatu lub telefonicznie. 

Co nas wyróżnia?

- Stworzyliśmy własny system do obsługi pacjentów. Lekarze z nami współpracujący doceniają to, że jest intuicyjny i zintegrowany z zewnętrznymi systemami (m.in. do wystawiania recept, skierowań czy zwolnień). Wszystkie najważniejsze informacje o pacjencie są w jednym, widocznym miejscu. Nie trzeba za każdym razem zbierać pełnego wywiadu, nawet jeśli poprzednią wizytę pacjent realizował u innego lekarza. 

- W naszych przychodniach nie ma kolejek pod gabinetem – nasi pacjenci umawiani są na konkretne godziny, przechodzą przez rejestrację, a czekając pod gabinetem doceniają klimatyczne poczekalnie. Są zadowoleni z naszych usług i chętnie polecają nas swoim rodzinom i znajomym.

- Dołączając do naszego zespołu medycznego możesz liczyć na życzliwą i przyjemną atmosferę. Widać w nim chęć wzajemnej pomocy, a także wspólne podejście do rozwiązywania ewentualnych trudności. Co miesiąc macie do wykorzystania budżet na wspólne wyjścia do restauracji czy obiektów kulturalnych. 

- Wiemy, że zmiana pracy i pierwsze dni mogą być stresujące. W tym czasie możesz liczyć na wsparcie ze strony kierownika przychodni. Zależy nam na Twoim komfortowym wdrożeniu – bez presji i z odpowiednim czasem na zapoznanie się z naszą przychodnią i system. 

Szczegółowe informacje pod numerem: 536 218 001

Wymagania:

  • w trakcie lub po specjalizacji z medycyny rodzinnej
  • możliwość deklarowania pacjentów
  • dni i godziny pracy do ustalenia
  • dostępność do pracy stacjonarnej w Przychodni (ul. Gliwicka 2)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 200 zł/h na kontrakt lekarski lub umowę zlecenie
  • rozwój, dzięki nielimitowanemu dostępowi do platform medycznych takich jak UpToDate (system wspierania decyzji klinicznej), ECG Weekly, POZycja Pierwsza, Twój Pierwszy Dyżur, jak i ogólnorozwojowych: Skillshare oraz Udemy
  • życzliwą i przyjemną atmosferę oraz dołączenie do inspirującego zespołu lekarzy, pielęgniarek oraz kierowników, dla których ważny jest pacjent, chęć wzajemnej pomocy oraz zaangażowanie w swoją pracę i jej efekty.
  • miesięczny budżet integracyjny na wspólne wyjścia do restauracji czy obiektów kulturalnych
  • możliwość zapisania się do programu umożliwiającego korzystanie z kart Multisport
Aplikuj Teraz