meditalent

Lekarz otolaryngolog - praca w poradni

Grupa Nowy Szpital

Miejsce pracy
Aleja Tysiąclecia , Olkusz

Nowy Szpital w Olkuszu Sp. z o.o. zatrudni lekarza laryngologa do pracy w poradni otolaryngologicznej.

Opis stanowiska:

• Świadczenie usług w Poradni otolaryngologicznej,

• Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia,

• Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

• Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie otolaryngologii,

• Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,

• Aktualne prawo wykonywania zawodu,

• Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia,

• Różne formy zatrudnienia,

• Duże możliwości rozwoju zawodowego,

• Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych.