meditalent

Lekarz internista

Szpital Pucki sp. z o.o.

Miejsce pracy
1 Maja , Puck

Wymagania: wykształcenie kierunkowe medyczne czynne prawo wykonywania zawodu lekarza w trakcie specjalizacji lub z tytułem specjalisty w dziedzinie choroby wewnętrzne;

Podstawowy zakres obowiązków: leczenie oraz sprawowanie opieki nad pacjentami oddziału chorób wewnętrznych i udzielaniu pomocy medycznej pacjentom Izby Przyjęć, kierowaniu na badania diagnostyczne, kwalifikowaniu chorych do przyjęcia na oddział, prowadzenie dokumentacji medycznej, pełnienie dyżurów lekarskich w oddziale.

Kandydatom oferujemy: forma zatrudniania do uzgodnienia ciekawą pracę z wykwalifikowanym zespołem Informacje o firmie Szpital Pucki sp. z o.o. w Pucku zatrudni lekarza chorób wewnętrznych – również w trakcie specjalizacji. Praca w podstawowych godzinach pracy oddziału chorób wewnętrznych oraz dyżury lekarskie.

Warunki finansowe oraz forma zatrudnienia do uzgodnienia.