meditalent

Lekarz gastroenterolog (endoskopista)

Medicover

Miejsce pracy
Aleja Rzeczypospolitej , Warszawa

Miejsce pracy

Warszawa, Szpital

Wymiar czasu pracy

Praca dorywcza

Zadania i cele

  • wykonywanie badań endoskopowych,

  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce.

Wymagania

  • certyfikat wykonywania badań endoskopowych układu pokarmowego lub tytuł lekarza specjalisty gastroenterologa/ jesteś w trakcie specjalizacji,

  • oświadczenie i samodzielność w wykonywaniu procedur endoskopowych zarówno diagnostycznych, jak i zabiegowych,

  • prawo wykonywania zawodu.

Warunki zatrudnienia

  • zatrudnienie w oparciu o KG lub UZ,

  • wsparcie edukacyjne- dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji,

  • dobra organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej),

  • praca według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem.