meditalent

Lekarz endodonta

Medicover

Miejsce pracy
Jacka Malczewskiego , Szczecin

Miejsce pracy

Medicover, wybrane Centrum Stomatologii w Szczecinie

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Zadania i cele

  • opieka nad Pacjentem,

  • dbałość o wysokie standardy w placówce medycznej

Wymagania

  • prawo do wykonywania zawodu,

  • doświadczenie w zabiegach z zakresu endodoncji,

  • mile widziany tytuł Lekarza specjalisty bądź w trakcie specjalizacji.

Oferujemy:

  • Gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt medycznyin mikroskopy, kamery wewnątrzustne, skanery wewnątrzustne oraz wysokiej jakości materiały stomatologiczne,

  • Możliwość ścisłej współpracy i wymiany doświadczeń z innymi specjalistami,

  • Zapełniony grafik Pacjentów oraz możliwość pracy w kilku lokalizacjach,

  • Pracę na 4 ręce z wykwalifikowanym personelem,

  • Dostęp do kursów, szkoleń, warsztatów oraz aktualności dotyczących standardów wiedzy i leczenia,

  • Wsparcie Koordynatora Stomatologii i pracowników administracyjnych w codziennej pracy.