meditalent

Lekarz do drobnych zabiegów chirurgicznych

North Medical Holding Nasz Gabinet

800 - 2 000 pln / godz
Kontrakt
Umowa o pracę
Miejsce pracy
Franciszka Sokoła , Gdynia
Rodzaj zatrudnienia
Kontrakt, Umowa o pracę

Opis

Zakres obowiązków

- Wykonywanie wszywek alkoholowych zgodnie z obowiązującymi standardami firmy i protokołami medycznymi: implantacja disulfiramu.

- Kontrola ściągnięcia szwów.

- Współpraca z zespołem medycznym.

- Udzielanie wsparcia i porad pacjentom w zakresie zdrowego trybu życia i rezygnacji z alkoholu.

- Dokumentacja medyczna.

Nasze wymagania

- Ważne prawo wykonania zawodu (PWZ).

- Doświadczenie w przeprowadzaniu drobnych zabiegów chirurgicznych.

- Zrozumienie problematyki uzależnienia od alkoholu oraz znajomość terapii uzależnień.

- Umiejętność skutecznej komunikacji i empatii w kontakcie z pacjentami.

- Zdolność do pracy w zespole oraz podejmowania decyzji w warunkach wymagających szybkiego działania.