meditalent

lekarz dentysta

Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp.z o.o.

Miejsce pracy
Nowy Zjazd , Warszawa

Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. 00-301 Warszawa, ul. Nowy Zjazd 1,
Specjalistyczna przychodnia stomatologiczna zatrudni lekarz specjalistów ortodontów

Warunki konkursu zamieszczone są na stronie internetowej www.mcs-przychodnia.pl w zakładce konkursy

Opis stanowiska : Lekarz dentysta – ortodonta
Główne zadania
  • udzielanie stomatologicznych świadczeń zdrowotnych zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i odpowiednimi umiejętnościami, w szczególności w zakresie ortodoncji;
  • realizacja stomatologicznych świadczeń zdrowotnych w ramach umowy, zawartej z płatnikiem publicznym, w przydzielonym zakresie, odpowiednim do zajmowanego stanowiska i posiadanych kwalifikacji;
  • realizacja stomatologicznych świadczeń zdrowotnych oferowanym pacjentom świadczonych odpłatnie w przydzielonym zakresie, odpowiednim do zajmowanego stanowiska i posiadanych kwalifikacji;
  • udzielanie specjalistycznych porad pacjentom w szczególności z zakresu ortodoncji;
·           sprawowanie funkcji kierownika specjalizacji lekarzy, w ramach staży specjalizacyjnych w dziedzinie ortodoncji oraz opiekuna dla lekarzy dentystów – stażystów podyplomowych
Oferujemy: pracę na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (godziny pracy pomiędzy 7.00 a 20.00)
  • wykonywanie gwarantowanych świadczeń zdrowotnych w ramach umowy z NFZ oraz odpłatnych  (pełen zakres)
  • dużą liczbę pacjentów
  • nowocześnie wyposażone gabinety i sale zabiegowe
  • pracę w zespole wielu lekarzy
  • możliwość konsultacji i współpracy z specjalistami ze wszystkich dziedzin stomatologii
Warunki finansowe ustalane indywidualnie podczas spotkania

Wymagania konieczne:
  • prawo wykonywania lekarza dentysty
  • specjalizacja w dziedzinie ortodoncji