meditalent

Lekarz chirurg dziecięcy

Medicover

Miejsce pracy
Aleja Rzeczypospolitej , Warszawa

Miejsce pracy

Warszawa, Szpital

Wymiar czasu pracy

Praca dorywcza

Zadania i cele

  • opieka nad pacjentem w Oddziale Pomocy Doraźnej,

  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce.

Wymagania

  • tytuł lekarza specjalisty Chirurgii dziecięcej lub jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 3. roku specjalizacji,

  • prawo wykonywania zawodu.

Warunki zatrudnienia

  • zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz,

  • zatrudnienie w Oddziale Pomocy Doraźnej,

  • praca w piątki w godzinach 10-16,

  • wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji,

  • praca według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem,

  • dobra organizacja pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej).