meditalent

Fizjoterapeuta domowy / Fizjoterapeutka domowa

ZRIF Zakład Rehabilitacji i Fizykoterapii

8 000 - 10 000 pln / miesiąc
Kontrakt
Miejsce pracy
Garczyńskiego , Poznań
Rodzaj zatrudnienia
Kontrakt

Zakres obowiązków: Samodzielne prowadzenie pacjentów w ramach fizjoterapii domowej

Wymagania: PWZF, prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • stabilną pracę w ramach kontraktu z NFZ
  • komplet pacjentów
  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
  • atrakcyjny system premiowania

ZRiF to podmiot leczniczy z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży rehabilitacyjnej. Rekrutujemy na stanowisko fizjoterapeuty domowego w doświadczonym zespole fizjoterapii domowej. Nie boisz się nowych wyzwań? Praca z pacjentami to twoja pasja ale dotychczasowe warunki finansowe nie spełniają twoich oczekiwań? To jest właśnie oferta dla Ciebie! Już dawno chciałeś coś zmienić ale wciąż brakowało Ci odwagi? To jest właśnie oferta dla Ciebie!

UWAGA, w ramach konsorcjum działamy w całej Polsce

Nie wiesz czy działamy na Twoim terenie? Po prostu zapytaj ;)